Strona główna  /  Bułgaria

Bułgaria Słoneczny Brzeg – all inclusive

Dzień 1

Wyjazd z Oświęcimia i przejazd na lotnisko w Katowicach. Bezpośredni przelot na trasie Katowice – Burgas. Transfer do hotelu w Słonecznym Brzegu, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie i wypoczynek.

Dzień 3

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie i wypoczynek. Popołudniowe zwiedzanie Nessebaru.

Nessebar Jedno z najpiękniejszych miast bułgarskiej riwiery, którego starówka wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Nessebar położony jest na półwyspie połączonym ze stałym lądem jedynie długą i wąską groblą. Wyjątkowość miasta kryje się w fakcie, iż podziwiać w nim można zabytki sięgające najdawniejszych czasów. Znajdziemy tu pozostałości po starożytnych Rzymianach, Grekach, przepiękne cerkwie średniowieczne, fragmenty budowli tureckich i drewniane domki wybudowane w stylu bułgarskiego odrodzenia narodowego. Uroku miastu dodają liczne tawerny i restauracyjki nad brzegiem morza.

Dzień 4

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie i wypoczynek.

Dzień 5

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie i wypoczynek.

Wieczorem wyjazd na BUŁGARSKI WIECZÓR w Złotej Beczce (Bułgarska Wieś) ~18:30 – wyjazd z hotelu. Przejazd do wsi Bata, w której znajduje się skansen Złota Beczka. 19:00 – zwiedzanie skansenu, w którym obejrzeć można zabytkowy dom oraz bułgarskie rękodzieła. 20:00 - rozpoczęcie programu rozrywkowego i animacyjnego, kolacja połączona z nieograniczoną degustacją wina białego i czerwonego. 21:30 – Taniec Nestanyra – na rozżarzonych węglach. 22:00 – wspólna bałkańska zabawa w rytmach całej Europy. 23:00 – zakończenie wieczoru i powrót do hotelu.

Dzień 6

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie i wypoczynek.

Dzień 7

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie i wypoczynek.

Dzień 8

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Sofii. Krótki spacer po bułgarskiej stolicy: między innymi sobór Aleksandra Newskiego oraz pobliska cerkiew św. Zofii, patronki miasta, rotundę św. Jerzego, meczet Bania Baszi. Czas wolny na lokalnym bazarze. Przejazd do Serbii, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 9

Po śniadaniu wyjazd w kierunku Polski. Powrót w godzinach wieczornych.

Zapraszamy do wyceny wycieczki dla Twojej grupy
info@bajateam.pl
tel. +48506680646 / +48690553435

POBIERZ UMOWĘ

POBIERZ PROGRAM