Strona główna  /  Portugalia

Portugalia

Dzień 1

Zbiórka uczestników wyjazdu w Człuchowie, przejazd autokarem na wybrane lotnisko w Warszawie. Bezpośredni przelot z Warszawy do Lizbony (~4:15 h).

Zakwaterowanie w hotelu w Lizbonie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu, wyjazd z hotelu w kierunku Fatimy, po drodze wizyta w jednej z lokalnych winnic połączona z degustacją. Przejazd do jednego z z najsłynniejszych sanktuariów na świecie, miejsca objawień z roku 1917. Wizyta w pobliskim Aljustrel. Wieczorem dla zainteresowanych możliwość uczestnictwa w procesji światła i innych uroczystościach.

Zakwaterowanie w hotelu w Fatimie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu, wyjazd w kierunku Obidos - „miasta królowych” zaliczanego do siedmiu cudów Portugalii. Jest to otoczone średniowiecznymi murami obronnymi urokliwe miasteczko, o krętych uliczkach z bielonymi kamienicami, sklepami z ceramiką, pamiątkami oraz niewielkimi restauracjami serwującymi lokalny likier wiśniowy – ginja. Następnie przejazd do SINTRY – wpisanej na listę UNESCO, dawnej letniej rezydencji portugalskich monarchów. Zwiedzanie Pałacu Narodowego, gdzie można podziwiać piękne dekoracje z płytek ceramicznych – azulejos. Przejazd na najbardziej wysunięty na zachód punkt Europy – Przylądek Cabo da Roca.

Przejazd do hotelu w Lizbonie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4

Po śniadaniu, czas wolny na plażowanie i wypoczynek. Popołudniowe zwiedzanie portugalskiej stolicy: zamek św. Jerzego, Klasztor Hieronimitów, Wieża Belem, Katedra św. Antoniego, malowniczo położony Pomnik Odkrywców. Następnie przejazd do centrum i spacer uliczkami najbardziej znanych dzielnic Lizbony Baixy i Alfamy.

Powrót do hotelu w Lizbonie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 5

Śniadanie. Przejazd na lotnisko w Lizbonie. Bezpośredni przelot z Lizbony do Warszawy (~4:15 h).

Powrót autokarem do Człuchowa w godzinach wieczornych.

Zapraszamy do wyceny wycieczki dla Twojej grupy
info@bajateam.pl
tel. +48506680646 / +48690553435

POBIERZ UMOWĘ

POBIERZ PROGRAM