Strona główna  /  Wilno

Wilno

Dzień 1

Zbiórka uczestników w Człuchowie ok godziny 8:30. Przejazd do Krasina na poczęstunek w Snails Garden "Bistro Ślimaka". Następnie przejazd do Augustowa.

Zakwaterowanie w hotelu w Augustowie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2: (poniedziałek 22.10.2018)

Po śniadaniu, przejazd do Trok. Spacer po Ulicy Karaimskiej oraz zwiedzanie Zamku Wielkich Książąt Litewskich. Po zwiedzaniu degustacja kuchni karaimskiej (kibiny - duże pierogi z kruchego ciasta z nadzieniem z siekanego mięsa). Następnie przejazd do Wilna, zwiedzanie miasta rozpoczniemy od Antokolu gdzie znajduje się barokowy Kościół Św. Piotra i Pawła.

Obiadokolacja z muzyką na żywo i degustacją miejscowej kuchni. Zakwaterowanie w hotelu w Centrum Wilna. Nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu, przejazd do Trok. Spacer po Ulicy Karaimskiej oraz zwiedzanie Zamku Wielkich Książąt Litewskich. Po zwiedzaniu degustacja kuchni karaimskiej

(kibiny - duże pierogi z kruchego ciasta z nadzieniem z siekanego mięsa). Następnie przejazd do Wilna, zwiedzanie miasta rozpoczniemy od Antokolu gdzie znajduje się barokowy Kościół Św. Piotra i Pawła.

Obiadokolacja z muzyką na żywo i degustacją miejscowej kuchni. Zakwaterowanie w hotelu w Centrum Wilna. Nocleg..

Dzień 3

Śniadanie. Zwiedzanie Wilna z przewodnikiem. W programie m.in. Góra Trzech Krzyży, Stary i Nowy Arsenał, Plac Katedralny, Bazylika Archikatedralna św. Stanisława z dzwonnicą, Pałac Prezydencki (z zewnątrz), Uniwersytet Wileński z dziedzińcami i kościołem św. Janów (Organistą w tej świątyni był Stanisław Moniuszko), Ratusz (z zewnątrz), cerkiew św. Ducha, Ostra Brama, kościół św. Anny i Bernardynów, pomnik i muzeum Adama Mickiewicza. W trakcie zwiedzanie, chwila przerwy na degustację litewskich specjałów (nalewki, kindziuk, świńskie uszy i sery).

Obiadokolacja w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu w Centrum Wilna. Nocleg.

Dzień 4

Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 5: (czwartek 25.10.2018)

Po śniadaniu, przejazd do Świętej Lipki, wizyta w sanktuarium wraz z koncertem organowym. Powrót do Człuchowa w godzinach wieczornych.

Zapraszamy do wyceny wycieczki dla Twojej grupy
info@bajateam.pl
tel. +48506680646 / +48690553435

POBIERZ UMOWĘ

POBIERZ PROGRAM
});